Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Aukce apartman 3+1 Mikulovice

Aukce ukončena

Prodáno za 1 380 000 Kč

Pravidla aukce

Rezervační smlouva

Zobrazit smlouvu

Popis nemovitosti

Zprostředkují Vám ve výhradním zastoupení majitelů prodej krásného bytu dispozičně řešen jako 3+1 o užitné ploše 84,68 m² nacházející se v klidné části města Mikulovice na ulici V Zahradách.

Byt se nachází ve zvýšeném I NP. Vytápění i ohřev teplé vody závěsným plynovým kondenzačním kotlem Baxi umístněným ve sklepě. Voda z obecního vodovodního řádu, odpady svedeny do obecní kanalizace.

Byt se nachází v sousedství sportovní haly a sportovního areálu v Mikulovicích. Veškerá občanská vybavenost v místě, škola, školka, obchody, zdravotní středisko, bankomat, restaurace, autobusová zastávka i vlakové nádraží dostupné vlažnou chůzí do 15ti minut.

Lázeňské město Jeseník vzdálené 15 km. Ski areál Ramzová 28 km. Zlatokopecký skanzen ve Zlatých Horách 10 km. Otmuchovské jezero v Polsku 30 km.

Na fondu oprav je našetřeno k 31. 8. 2021, 169 588,- Kč. Tato částka na bytu zůstává pro nového majitele.

 

Průkaz energetické náročnosti budovy klasifikační třída G.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

 

Vloženo do nabídky 14. října 2021.

Nabídková cena 1.100.000,- Kč.

 

16. listopadu 2021. 

Prodán v aukci za 1.380.000,- Kč.

 

Zisk pro majitele 280.000,- Kč.

 

 

Videoprohlídka

cs.wikipedia.org

Obec Mikulovice sousedí na východě a severu s Polskem (gmina Głuchołazy), na západě s obcemi Velké Kunětice, Hradec-Nová Ves, Písečná a Česká Ves, na jihu s městem Jeseník a na jihovýchodě s městem Zlaté Hory. Od okresního města Jeseník je vzdálena 12,5 km a od krajského města Olomouc 79 km.

Geomorfologicky patří Mikulovice k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské) na rozhraní geomorfologického celku Rychlebské hory (podcelek Sokolský hřbet) a geomorfologického celku Zlatohorská vrchovina (podcelky Bělská pahorkatina a Rejvízská hornatina). Nejvyšším vrcholem jsou Bílé skály (922 m n. m.) v jihozápadním cípu katastru Širokého Brodu, poblíž jsou Zelený vrch (832 m n. m.) a Sporný vrch (756 m n. m.), severní břeh Bělé je rovinatější (Svinský kopec 388 m n. m.).

Území Mikulovic patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je říčka Bělá, která protéká obcí severovýchodním směrem a přijímá zleva (z jihu) několik menších toků, zejména Lesní potok a potok Olešnici (polsky Bialka). V jihozápadním cípu katastru osady Široký Brod pramení potok Chebzí, protékající stejnojmennou osadou, a nalézá se tu i několik pramenů jesenické lázeňské soustavy (Viktorův pramen, Mexický pramen, pramen Lesní Muž). Osadou Kolnovice protéká Kolnovický potok.

Území obce pokrývá z téměř 46 % zemědělská půda (34,5 % orná půda, 8 % louky a pastviny) a z 44,5 % les.

Zdroj - cs.wikipedia.org

mistopisy.cz

Základní informace

Kraj: Olomoucký
Okres: Jeseník
Správní obvod: Jeseník
GPS souřadnice: 50.298538N, 17.321550E
Nadmořská výška: 320 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1263 (758 let)
Katastrální výměra: 3 333 ha
Počet obyvatel: 2 499
PSČ: 790 84
Adresa URL: www.mikulovice.cz

 

Zdroj - mistopisy.cz

kudyznudy.cz

Informační centrum Mikulovice

Hlavní 214
Mikulovice
790 83 Mikulovice
Tel.:
+420 584 429 381
Email:
knihovna@mikulovi...
WWW:
www.jeseniky.net/...
GPS:
50,298327 17,322131
 
 Zdroj - kudyznudy.cz
 

Letiště Mikulovice (LKMI)

Letiště Mikulovice (LKMI)

  Veřejné vnitrostátní letiště
  Provozní doba: 15APR-15OCT SAT,SUN,HOL 0800-1500 jinak O/R 24H
  RADIO: 123,510
  05/23 (920 x 41 m, Tráva)
  50,-/přistání; podrobnosti O/R; PARKING: 10,-/h
  Vedoucí letového provozu: ing. Vít Reich 00420724042597, vit.reich@quick.cz (ENG/GER)
Další: ing. Miroslav Krutil 00420777946561, Mirametal@seznam.cz
předseda AK: ing. Vlasta Lasovská 00420604905903, info@letmodel.cz (ENG)
  www.aeroklubjesenik.cz
  Provozovatel: Aeroklub Jeseník
  Adresa letiště:
Mikulovice č.p. 163
79083 Mikulovice 3

 Výše publikované informace o letišti jsou převzaty z Databáze letišť

 

Zdroj - aeroweb.cz

jesenikyinfo.eu

Mikulovice (něm. Niklasdorf,pol. Mikułowice) se nachází v okrese Jeseník, kraj Olomoucký. V roce 2011 zde žilo přes 2 700 obyvatel.

Obec Mikulovice sousedí na východě a severu s Polskem (gmina Głuchołazy), na západě s obcemi Velké Kunětice, Hradec-Nová Ves, Písečná a Česká Ves, na jihu s městem Jeseník a na jihovýchodě s městem Zlaté Hory. Od okresního města Jeseník je vzdálena 12,5 km a od krajského města Olomouc 79 km.

Geomorfologicky patří Mikulovice k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské) na rozhraní geomorfologického celku Rychlebské hory (podcelek Sokolský hřbet) a geomorfologického celku Zlatohorská vrchovina (podcelky Bělská pahorkatina a Rejvízská hornatina). Nejvyšším vrcholem jsou Bílé skály (922 m n. m.) v jihozápadním cípu katastru Širokého Brodu, poblíž jsou Zelený vrch (832 m n. m.) a Sporný vrch (756 m n. m.), severní břeh Bělé je rovinatější (Svinský kopec 388 m n. m.).

Území Mikulovic patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je říčka Bělá, která protéká obcí severovýchodním směrem a přijímá zleva (z jihu) několik menších toků, zejména Lesní potok a potok Olešnici (polsky Bialka). V jihozápadním cípu katastru osady Široký Brod pramení potok Chebzí, protékající stejnojmennou osadou, a nalézá se tu i několik pramenů jesenické lázeňské soustavy (Viktorův pramen, Mexický pramen, pramen Lesní Muž). Osadou Kolnovice protéká Kolnovický potok.Více zde: https://www.jesenikyinfo.eu/mesta-a-obce/mikulovice/

mikulovice.cz

Obec Mikulovice (něm. Niklasdorf, pol. Mikułowice) se nachází v okrese Jeseník v Olomouckém kraji. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Obec Mikulovice sousedí na východě a severu s Polskem (gmina Głuchołazy), na západě s obcemi Velké Kunětice, Hradec-Nová Ves, Písečná a Česká Ves, na jihu s městem Jeseník a na jihovýchodě s městem Zlaté Hory. Od okresního města Jeseník je vzdálena 14 km a od krajského města Olomouc 80 km.

Zdroj - Mikulovice.cz

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář