Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 Rožnov pod Radhoštěm.

 

Byt má podlahovou plochu 56 m²,

 

nachází se na ulici 5. května.

 

 

Popis nemovitosti

Objevte skvostné bydlení v srdci Rožnova pod Radhoštěm! Nabízíme vám jedinečnou příležitost mít v pronájmu krásný, slunný byt s neodolatelným výhledem na majestátní Radhošť. Byt 2+1 o podlahové ploše 56 m² byt s balkónem vás okouzlí svým půvabem a dokonalou atmosférou.

Jakmile vkročíte do tohoto zázračného bytu na ulici 5. května, uvítá vás teplá atmosféra a příjemné světlo pronikající plastovými okny. Elegantní plovoucí podlahy dotvářejí neodolatelný pocit elegance a komfortu.

Důkladně rekonstruovaný prostor vám nabízí samostatné WC a koupelnu, které splní veškerá vaše očekávání. Praktické rozložení pokojů s průchozím řešením poskytuje dostatek prostoru pro každodenní pohodlí a soukromí.

Ať už jste v ložnici nebo ve světlém obývacím pokoji, budete mít výsadní výhodu východního a západního orientace oken, která vám zaručí ideální množství slunečního světla po celý den.

Nechte se pohltit touto výjimečnou lokalitou, která vám nabízí pohodlnou dostupnost do centra Rožnova pod Radhoštěm. Zde naleznete veškerou občanskou vybavenost a potěšíte se blízkostí přírody, která je vám doslova na dosah.

Když si pronajmete tento byt, neztratíte ani jediný kousek jeho kouzla. Bude vám předán s kompletním vybavením, jak ho zachycují fotografie a video. Stačí se usadit a začít užívat výjimečný život v novém domově.

Nabízená cena za pronájem bytu 11.000,- Kč měsíčně + energie, vratná kauce 3 nájmy, provize RK 11.000,- Kč.

Nechte se zlákat tímto jedinečným bytem a staňte se majitelem snů. Neotálejte, protože právě jste našli to, po čem jste vždycky toužili.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

PRONAJATÝ

 

Videoprohlídka

3D scan

Rožnov pod Radhoštěm.

Informace.
Rožnov pod Radhoštěm je město o celkové rozloze 3 948,23 ha s rozsahem poloh přibližně 360–950 m n. m., většinou plochy v krajinné oblasti Rožnovská brázda, součásti Západních Beskyd, v rámci administrativně správním v okrese Vsetín ve Zlínském kraji na území České republiky.
 
 

cs.wikipedia.org

Rožnov pod Radhoštěm (do roku 1912 pouze Rožnov, německy Rosenaw či Rožnau)[4] je město o celkové rozloze 3 948,23 ha[5] s rozsahem poloh přibližně 360–950 m n. m., většinou plochy v krajinné oblasti Rožnovská brázda, součásti Západních Beskyd,[6] v rámci administrativně správním v okrese Vsetín ve Zlínském kraji na území České republiky.[7]

Centrum města se nachází zhruba 17 km severovýchodně od Vsetína,[8] zástavba podél řeky Rožnovská Bečva. Žije zde přibližně 16 tisíc[1] obyvatel na katastrálních územích s názvy Hážovice, Rožnov pod Radhoštěm a Tylovice. Nejníže situovaná řeka Rožnovská Bečva v lokalitě Zubersko (u přítoku Zuberského potoka), nejvyšší polohy jihozápadně od vrcholu Velká Polana (981 m n. m.).[7]

Severní část katastrálního území situováno v geomorfologickém celku Moravskoslezské Beskydy, přibližně mezi vrchy Kamenárka (863 m n. m.) a Černá hora (901 m n. m.), jižním okrajem zasahuje do Hostýnsko-vsetínské hornatiny,[6] urbanistický obvod Hlaváčky (odloučená obytná plocha základní sídelní jednotky)[9] až lesní lokalita Drviska s prameništěm Studeného potoka[7] (rozsahem plochy malé lokality Vsetínských vrchů).

V roce 1911 ve městě založen Musejní a národopisný spolek, spoluzakladatelé Bohumír a Alois Jaroňkové. Z podnětu spolku v roce 1913 projekt na založení muzea v přírodě, cílem bylo zachránit stavby lidové architektury na rožnovském náměstí před jejich zánikem a přemístit je do přírodního areálu. Realizace až v rámci příprav národopisných slavností Valašský rok v roce 1925, zřízeno Valašské muzeum v přírodě, lidově nazývané rožnovský „skanzen“. Od 11. prosince 2018 je součástí, současně město sídlem, Národního muzea v přírodě.[10]

Zdroj - Wikipedia.org

 

Kudy z Nudy

Rázovité městečko v údolí Rožnovské Bečvy na úpatí památné hory Radhošť se může pochlubit něčím, co jinde nenajdete: domy vonící dřevem letitých jedlí, které kdysi obklopovaly rožnovské náměstí, se přesunuly o jen pár set metrů dál. Říká se jim Dřevěné městečko a představují srdce známého skanzenu.


V Dřevěném městečku stojí kostel sv. Anny, který byl do skanzenu přenesen z Větřkovic. Kolem něj se rozprostírá takzvaný Valašský Slavín; zde odpočívají významné osobnosti, které se zasloužily o rozkvět a povznesení Moravského Valašska. Jsou tu pochováni zakladatelé rožnovského skanzenu, bratři Bohumír (1866–1933) a Alois (1870–1944) Jaroňkovi, olympijští vítězové Ludvík Daněk (1937–1998) a Emil Zátopek (1922–2000), i kněz a spisovatel Jan Karafiát (1846–1929), autor slavné knihy Broučci.


Toužíte po tradičním i netradičním odpočinku? Navštivte rožnovské pivní lázně nebo krytý bazén s rehabilitačním centrem. Pro rodiny s dětmi je skvělým cílem zábavní Gibon park s lanovým centrem, velkým hřištěm, trampolínami, indiánskou vesničkou a restaurací. Výlet Valaškou dědinou si můžete prodloužit až k Jurkovičově rozhledně a putování zakončete v dílně na výrobu svíček s ručním zdobením; prohlédnete si také kolekce, které právě „frčí“, a v prodejně si vyberete stylový suvenýr z cest.


Zdroj - https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/oblasti/beskydy-a-valassko/roznov-pod-radhostem

 

Tipy co podniknout Rožnov pod Radhoštěm a okolí.

Vydejte se za výlety, prozkoumejte přírodní památky a úžasná místa v obci Rožnov pod Radhoštěm v turistické lokalitě Severní Morava a Slezsko.

Prohlédněte si na tipy kam na výlet v okolí místa Rožnov pod Radhoštěm. Objevte výletní cíle, tipy co navštívit a zažijte prima den. Zpracovali jsme řadu poutavých článků s inspirací co vidět v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Z našich tipů na zajímavá místa a kam na výlet jsme zvolili následující tipy: Gibon ParkValašské muzeum v přírodě - skanzen v Rožnově pod RadhoštěmJurkovičova rozhledna. A víte, že obec leží v katastru Zlínský kraj?

Zdroj - Region Tourist.

 

Tipy na výlet v Rožnově pod Radhoštěm a okolí.

Rožnov pod Radhoštěm leží na úpatí Vsetínských vrchů, zhruba 12 km východně od Valašského Meziříčí. 

Město je známo především svým skanzenem Valašské muzeum v přírodě, který založili Bohumír a Alois Jaroňkovi. Trvalé bydliště má v obci 16045 obyvatel. Více informací o obci na MÍSTOPISY.cz.


Zde najdete přehledně: výlety Rožnov pod Radhoštěm nebo výlety Beskydy.


Vyberte si, co Vás v okolí Rožnova pod Radhoštěm v Beskydech zajímá.

Zdroj - E-chalupy.cz

 

Místopisy.cz

Základní informace
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Správní obvod: Rožnov pod Radhoštěm
GPS souřadnice: 49.458528N, 18.143020E
Nadmořská výška: 378 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1267 (756 let)
Katastrální výměra: 3 947 ha
Počet obyvatel: 16 045
PSČ: 756 61
Adresa URL: www.roznov.cz
Facebook: www.facebook.com

Zdroj - Místopisy.cz

 

Město Rožnov pod Radhoštěm.

Kdysi dřevěné městečko rozkládající se po obou březích řeky Bečvy. Ještě počátkem dvacátého století zde byly v malebném údolí na úpatí památné hory Radhošť světově proslulé klimatické lázně.

V posledních desetiletích se Rožnov pod Radhoštěm proměnil v moderní turistické, kulturní, obchodní a průmyslové centrum. V současné době je Rožnov proslaven především Valašským muzeem v přírodě, které je tvořeno souborem dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku (Dřevěné městečko) a na přilehlou stráň (Valašská dědina a Mlýnská dolina). V prostorách Valašského muzea se každoročně konají vystoupení národopisných souborů v rámci celoročního folklorního festivalu „Valašský rok“, sestávajícího z 60 programových akcí. Valašské muzeum je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. Vzniklo v roce 1925 a ročně jej navštíví více než půl milionu návštěvníků.

Svou polohou je Rožnov přímo předurčen pro rekreaci a sport. Město a jeho okolí je vybaveno řadou sportovišť pro zimní i letní sporty. V jeho okolí se nacházejí stovky kilometrů značených turistických cest a cyklistických tras v nadmořských výškách od 350 do 1150 m.

Adresa

Zdroj - Roznovsko.cz

 

Aktuálně.cz

Rožnov pod Radhoštěm byl založen ve 13. století ve strategické části Moravy na hranici s Uherskem. První zmínka pochází z roku 1267.

Nedaleko založené osady se nad řekou Bečvou tyčil vrch pojmenovaný Hradisko a na něm byl postaven stejnojmenný hrad. Právě zřícenina gotického hradu připomíná středověkou historii města. Původně strážní hrádek stál nad městem od 13. století. Postupně se rozrůstal a spolu s hrady Helfštýnem a Hukvaldami sloužil k ochraně Moravy před uherskými nájezdníky.

Město měl nejdéle ve vlastnictví rod Žerotínů, který Rožnov získal v roce 1548 a držel ho až do 19. století. Za vlády Žerotínů došlo k rozvoji sklářství a tkalcovství. Tkaním plátna a mušelínu byl Rožnov známý v celé habsburské monarchii. Už v roce 1687 byla v Rožnově založena papírna a roku 1712 také pivovar. Věhlas získalo zejména valašské vyšívání.

Zdroj - aktualne.cz

 

E-program.

Poprvé je Rožnov pod Radhoštěm zmiňován v roce 1267 v listině svého zakladatele, olomouckého biskupa Bruna ze Šaumburku. Rožnovský hrad, který je na kopci Hradisko doložen již roku 1310, sloužil spolu s hrady Helfštýnem a Hukvaldami k ochraně Moravy před uherskými nájezdníky. Žili zde páni z Kravař, Cimburkové, sedmihradský vévoda Petr, ale i loupeživý rytíř Jan z Messenberka. Hrad byl částečně rozbořen roku 1539 na rozkaz císaře Ferdinanda I., dnes je z něj jen ruina.

Rožnov pod Radhoštěm leží při úpatí Radhoště v údolí Rožnovské Bečvy a při úpatí svahů Vsetínských vrchů. Toto turisticky velmi atraktivní město je považováno za srdce Valašska. Rožnov, město s bohatou historií, se chlubí především největším souborem lidových staveb u nás soustředěných ve Valašském muzeu v přírodě. K dalším zajímavým památkám města patří barokní kostel Všech svatých nebo roubený evangelický kostel z poloviny 20. století. Kulturní dění v Rožnově je určováno především silnou folklorní tradicí.

Zdroj - E-program.cz

 

Wiki.iDNES.cz › Obecné › Rožnov pod Radhoštěm.

https://www.idnes.cz/wiki/obecne/roznov-pod-radhostem.K5010746

valassky.denik.cz

MIKROREGION: ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Kdysi dřevěné městečko, milé a rázovité, voňavé dřevem letitých jedlí, ze kterých bylo postaveno, se rozkládá po obou březích řeky Bečvy. Ještě počátkem dvacátého století zde byly v malebném údolí na úpatí památné hory Radhošť světově proslulé klimatické lázně.

V posledních desetiletích se Rožnov pod Radhoštěm proměnil v moderní turistické, kulturní, obchodní a průmyslové centrum. Město, obklopeno sluncem prozářenými loukami, modrými horami, stráněmi vonícími jalovcem a borůvčím, si podnes uchovalo přívětivou tvář. Kdo někdy do Rožnova zavítal, rád se vrací.

Zdroj - Valašský Deník.cz

 

Kam na výlet v Rožnově pod Radhoštěm a okolí.

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/roznov-pod-radhostem

kdykde.cz

Kam na výlet v Rožnově pod Radhoštěm a jaké výlety s dětmi jsou v okolí nejlepší. Kde se najíst a která restaurace stojí za návštěvu. Kulturní tipy na akce a události, koncerty, a především oblíbené trhy, ale i tipy na výlety do zoo, na hrad a zámek, za koupáním, nebo prohlídka muzea či divadlo, které stojí za vidění. Samozřejmě tipy na ubytování s dětmi, bez dětí nebo se psem. Zkrátka tipy na výlety za každého počasí.

Pokud si na Kdykde.cz nevyberete, navštivte naše další portály Vyletnik.cz s tipy na výlet a Rodinnevylety.cz s tipy kam s dětmi.  

Zdroj - Kdykde.cz

 

Městský park.

Rozsáhlý městský park v Rožnově pod Radhoštěm byl založen již v roce 1820 v souvislosti se vznikem tehdejších klimatických lázní.

Nachází se zde několik stovek dřevin a rostlin, hlavní osu parku tvoří lipová alej.

V parku nalezneme jezírko s vodotryskem, dřevěný hudební altán, evangelický kostel, tenisové kurty a informační tabule o historii zdejších lázní.

V části parku je umístěno Dřevěné městečko - jedna z částí rozsáhlého areálu Valašského muzea v přírodě.

Zdroj - Informuj.cz

 

Kam po Česku.

Město Rožnov pod Radhoštěm je díky své poloze označováno jako „srdce“ Beskyd a Valašska a zároveň jako „brána“ do Moravskoslezských Beskyd. Je významným turistickým a rekreačním centrem Moravskoslezských Beskyd. Město láká hlavně na Valašské muzeum v přírodě - nejstarší a největší muzeum tohoto typu ve střední Evropě, koupání v pivních lázních a ochutnávku místního piva. Rožnov a okolí poskytují mnohé příležitosti pro turistické vycházky, vyjížďky na kole, koupání či zimní dovolené na lyžích.

Co navštívit v Rožnově pod Radhoštěm: Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna, Rožnovské pivní lázně a pivovar, Málkova čokoládovna, kostel Všech svatých, městský park s hudebním altánem, Hradisko, Svět kamenů, Unipar - výrobna svíček.
Kam za sportem: koupaliště, krytý bazén, Gibon park, Skate park, zimní stadion, víceúčelová sportovní hala, jezdecké areály, golf a minigolf, bowling, cyklostezka Bečva.

Základní údaje:
Poloha: 49°27´ severní šířky 18°10´východní délky
Nadmořská výška: 378 m nad mořem
Počet obyvatel 16 650 obyvatel (k 31.12.2021)

Zdroj - Kampocesku.cz

 

Beskydy

https://www.beskydyportal.cz/cz/objekt/roznov-pod-radhostem

Seznam Zprávy.

Už nemusíte hledat. V srdci Valašska a podhůří Beskyd je skvělé místo pro vaši dovolenou. Ať přijedete do Rožnova na jaře nebo v létě, vždycky si odpočinete, třeba o prodlouženém víkendu s partnerem nebo celou rodinou.

Rožnov pod Radhoštěm je ideálním místem pro trávení volného času. Malebné město s lázeňskou historií, které leží v podhůří Beskyd a protéká jím řeka Bečva, si můžete vychutnat na všechny možné způsoby – kulturně, pohodově, aktivně nebo třeba s rodinou. Ať už si vyberete Rožnov na kterýkoliv způsob, jeden den vám zřejmě nebude stačit.

Beskydy kousek nad městem

Díky své poloze přímo na Cyklostezce Bečva a jen kousek pod malebnými Beskydy je Rožnov ideální destinací pro aktivní jarní či letní dovolenou. Chcete si ráno zaběhat v parku, po dobré snídani se vydat na výšlap do Beskyd a odpoledne se projet na kole nebo in-line bruslích? V Rožnově máte všechno na dosah. Hned v docházkové vzdálenosti na okraji města je navíc Hradisko – zřícenina středověkého hradu, kam vede i naučná stezka a může to být pohodová vycházka třeba s dětmi. Příjemná a nenáročná je též vycházka na Hážovické Díly kousek nad městem (cca 5 km) s vyhlášenou hospůdkou se specialitami a skvělým chlazeným pivem.

Zdroj - Seznam Zprávy.

 

Hrad Rožnov.

Zříc. rozlehlého hradu z 2. pol. 14. století post. snad Vokem z Kravař (1372), rozšířen v pol. 15. stol. V majetku Cimburků, hrabat z Pezinku, Kunštátů a Šelmberků. Po poboření za Pernštejnů r. 1539 provizorně opraven a opevněn, opuštěn v 17. stol.

Zdroj - Hrad Rožnov.

 

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF