Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Černá Voda

 Prodej rodinného domu 120 m²

 

Stojící na pozemku o výměře 2.132 m² 

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v malebné obci Černá Voda v srdci Rychlebských hor s  kouskem lesa.

Dům o užitné ploše 120 m² se nachází na rovinatém pozemku tvořící funkční celek o celkové výměře 2.132 m². Dům je podsklepený. Dům je určen k trvalému bydlení, k rekreaci, případně ke komerčním účelům.

Vytápění že řešeno kotlem na pevná paliva s rozvodem do radiátorů, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Elektroinstalace v domě 230V a 400V. Voda z obecního vodovodu, odpady svedené do septiku s přepadem do trativodu. Dispozice domu 4+1.

Přístup k domu je z obecní komunikace.

V obci Černá Voda a její blízkosti jsou turistické destinace, např.: Nýznerovské vodopády, Rychlebské stezky, Otmuchovské jezera, zatopené lomy vhodné ke koupání, jeskyně na Pomezí a další možnosti k rekreaci a aktivnímu odpočinku. 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Nemovitost vložena do nabídky 20. října 2021 za cenu 1.950.000,- Kč.

Prodána 20 ledna 2022 za cenu 2.400.000,- Kč.

Zisk pro majitele o 450.000,- Kč víc než původně chtěl.

Chcete i vy bezpečně, rychle a dobře prodat nemovitost?

Pokud ano kontaktujte mne. :)

 

Videoprohlídka

Černá Voda - Wikipedia.org

Obec Černá Voda sousedí na východě a severu s obcí Stará Červená Voda, na severozápadě s obcemi Velká Kraš a Kobylá nad Vidnavkou, na západě s městem Žulová a na jihu s obcí Vápenná. Od okresního města Jeseník je vzdálena 10 km a od krajského města Olomouc 80 km.

Geomorfologicky patří Černá Voda k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), na rozhraní oblasti jesenické (východosudetské) (geomorfologický celek Rychlebské hory, podcelek Sokolský hřbet) a oblasti Krkonošsko-jesenické (Sudetské) podhůří (geomorfologický celek Žulovská pahorkatina). Nejvyšším bodem je Zelená hora (475 m n. m.) na jihu obce, následuje Hradisko (437 m n. m.) s hradem Kaltenštejnem.

Území Černé Vody patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je zhruba severovýchodním směrem tekoucí Černý potok, po němž obec získala jméno. Ten zde přijímá několik menších vodotečí z pravé, jižní strany, mj. Mariánský potok protékající Starým Podhradím. Na sever od obce jsou též rybníky Dolní a Horní tovaryš, pod Kaltenštejnem je nádrž Podhradí a několik menších zatopených lomů.

Území obce pokrývá ze 52 % zemědělská půda (31,5 % orná půda, téměř 17 % louky a pastviny) a z 35 % les.

Zdroj - Wikipedia.org

Černá Voda - Turistika

Obec Černá Voda leží severozápadním směrem od města Jeseník. Černá Voda je podhorská obec se 660 obyvateli. Obec se rozkládá v údolí Černého potoka a v prostoru mezi vrcholky Jeseníků a Rychlebskými horami.

První zmínka o obci je zroku 1284. V severovýchodní části obce stojí budova renesančního zámku postavená na počátku 17. století.

Dominantou obce je klasicistní kostel panny Marie pocházející z roku 1787 až 1788. Jižním směrem nedaleko obce na východním úbočí vrcholku Hradisko ( 425 m.n.m.) je zřícenina hradu Kaltenštejn, připomínaného již v roce 1296. Obcí prochází zelená turistické značka a křižují se tu dvě lokální značené cyklostezky.

 
 

Zdroj - Turistika

Bikerské Rychlebské a Lipovské stezky

Jezdíte na horském kole a baví vás jízda po úzkých pěšinách? Pak právě pro vás jsou Rychlebské stezky a Lipovské stezky - traily pro horská kola, jejihž smyslem není dojet co nejdál a urazit co největší počet kilometrů, ale užít si jedinečnou krajinu Rychlebských hor a okolí Horní Lipové.

Rychlebské stezky a Lipovské stezky, které vznikly zrekonstruováním starých loveckých chodníků, nabízejí zkušeným jezdcům maximální zážitky z jízdy na horském kole. Nejde o trasy z bodu A do bodu B, ale o několik propojených okruhů, které začínají i končí v Černé Vodě.

Smyslem není dojet co nejdál a urazit co největší počet kilometrů, ale užít si jedinečnou krajinu Rychlebských hor s hlubokými lesy, obrovskými žulovými balvany, opuštěnými lomy a horskými potoky. Trasy v celkové délce přes 40 km vás protáhnou přes suťová pole i přes brody, někde vedou jen jemným zářezem v hlinité půdě, jindy jsou umně vyskládány z opracovaných kamenů.

Pro pokračování klikněte zde.

Zdroj - Kudy z Nudy.

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF