Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Karlovice

Prodej chalupy 160 m², pozemek 2 286 m²

 

cena k jednání 1.000.000,-

 

Prodána v aukci za 2.050.000,- Kč.

 

Chcete i Vy prodat za víc?

 

Pokud ano, kontaktujte mne.

 

Popis nemovitosti

Prodej cihlové chalupy v okrajové části obce Karlovice dispozičně 5+1. Stojící na slunném pozemku o výměře 2 286 m².

Chalupa je v původním stavu k rekonstrukci.

Chalupa je napojena na veřejný vodovod, odpady svedeny do septiku, ohřev vody řešen bojlerem. Chalupa je napojena na veřejnou elektrickou síť, je zde 230V i 400V. Vytápění v chalupě je v kuchyni kuchyňská kamna na tuhá paliva, nebo na chodbě kamny na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů.

Chalupa má vstupní předsíň, ze které se vstupuje v levo do prostorné obývací kuchyně a na pravo do pokoje, dále chodbou do koupelny a wc. Z vstupní chodby vedou schody do patra kde je jsou dva obývací pokoje s okny.

Na zahradě ovocné stromy. Parkování pro více vozidel je přímo před chalupou na vlastním pozemku, nebo na asfaltové komunikaci vedoucí kolem chalupy. Kolem chalupy vede obecní celoročně udržovaná asfaltová komunikace.

Lokalita nabízí široké množství rekreace jak zimní, tak letní. Lyžařské areály, Praděd, Lázně Karlova Studánka, cyklostezky, běžkařské trasy. Jedná se o klidnou lokalitu, chalupa se nachází na značené turistické trase a je obklopena přírodou, přesto v přímém dosahu centra obce Karlovice. Prodej nejvyšší nabídce.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Cena k jednání byla stanovena majiteli na 1.000.000,- Kč.

Prodáno v aukci za 2.050.000,- Kč.

Chcete i Vy prodat svou nemovitost za víc?

Pokud ano, kontaktujte mne.

Videoprohlídka

Karlovice - Wikipedia.org

Nejstarším osídleným místem v prostoru dnešní obce byl hrad Freudenštejn založený již v 2. polovině 13. století a opuštěný v polovině 14. století. Na místě obce připomínány nejprve hamry, kolem nich pak vznikla obec Hütten (Hutě). Připomínaná roku 1558 a 1615. Zanikla během třicetileté války. Na počátku 18. století obec obnovena a vystavěny nové hamry na železo. Po prvním majiteli krnovském knížeti Karlu z Lichtenštejna nazvána Karlstahl (česky Karlovo údolí). Železné hamry zanikly v 1. polovině 19. století, stejně jako bělidla. Naopak se rozvíjel dřevařský a papírenský průmysl. Od roku 1848 zde byla papírna a továrna na lepenku. Od roku 1868 zde byla továrna na nábytek, pila a stolařství. Od roku 1876 další továrna na lepenku, s pilou a dřevoprůmyslem F. Bartsche, která měla roku 1928 60 zaměstnanců a i elektrárnu. Zaznamenány jsou i velkoobchody s dřívím. Existovalo zde několik dalších pil a mlýnů. Vyráběla se zde břidlice, dýmky, šindele a razítka. Na počátku 19. století se zde vyráběl také javorový cukr.[3]

Pošta byla otevřena roku 1869. Od roku 1892 zde byla záložna a za první republiky i konzum. Existovalo zde několik hotelů a penzion. Dařilo se i lázeňství. Lázně a léčebný ústav pro krevní oběh, srdeční a nervové choroby se připomínají roku 1930 a 1935. Od roku 1908 zde byl zemský chudobinec. Obecná veřejná škola se připomíná roku 1848 a roku 1900 měla tři třídy. V letech 1876  1920 zde byla evangelická obecná škola. Až do roku 1848 patřila obec ke krnovské komoře. Částí obce je katastrální obec Nové Purkartice a od roku 1953 obec Adamov.[3]

V roce 1918 se obec nakrátko stala součástí německé provincie Sudetenland. V letech 1937–1938 se v okolí budovaly lehké pěchotní objekty vzor 37 jako součást opevnění Československa.[3] Roku 1938 byla připojena k Německu a 8. května 1945 byla obsazena Rudou armádou. Až do druhé světové války žilo v obci prakticky jen německy mluvící obyvatelstvo, které bylo vysídleno.

Zdroj - Wikipedia.org

 

Místopisy - Karlovice

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Karlovice. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE KARLOVICE SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Karlovice a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Karlovice na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

 

Zdroj - Mistopisy.cz

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF