Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Na Mýtince

Prodej apartmánu 1+kk, podlahová plocha 35

Popis nemovitosti

Hledáte bezpečné uložení svých finančních prostředků?

Chtěli by jste vlastnit nemovitost která by vám hezky zhodnocovala vaše peníze?

Hledáte hezké a klidné místo kde by jste se rádi vraceli?

Pokud jste jste odpověděli ANO tak jste našli a již dále nehledejte.

A pozvěte se na prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitelů se vám dovolím nabídnout Apartmán v části Lázeňského města Jeseník – Dětřichov na ulici Na Mýtince.

Prostorný Apartmán je dispozičně 1+kk a podlahové ploše 35 m², nacházející se v III NP cihlového domu.

Apartmán má plně vybavenou kuchyň s designovým nábytkem a jídelnou která je propojená s prostornou ložnicí. Prodává se včetně vybavení, nábytku a spotřebičů tak jak je vidět na fotkách a videu.

Předsíň z které se dostanete do útulné koupelny s umyvadlem, wc a sprchovým koutem.

K apartmánu náleží parkovací místo a přístup na společnou prostornou terasu nacházející se v III NP.

Dům byl zkolaudován v roce 2019.

Centrální vytápění v domě s rozvodem v mědi do radiátorů, v koupelně elektrický topný žebřík, studená i teplá voda ze společného vodovodního řádu, odpady svedeny do kanalizace, elektřina 230 V. Plyn není.

Měsíční náklady na provoz apartmánu jsou 1.000,- Kč vytápění, 100,- Kč voda, 700,- Kč příspěvek do fondu oprav.

Pokud apartmán chcete kupovat na investici a následně pronajímat tak se o toto pro vás postará naše partnerská společnost Creative Rats s.r.o. Zaplněnost apartmánů stálou klientelou je zajištěno.

Mýtinka se nachází 5 minut od lázeňského města Jeseník, ležící v samém srdci jesenických hor nedaleko hranic s Polskem. Jeseník a jeho okolí je velmi bohatý na prameny přírodní čisté vody, jejíž léčebnou sílu objevil slavný Vincenze Priessnitz. Město Jeseník leží v samém srdci hor v krajině plné přírodního bohatství, zeleně, ticha a čistého horského vzduchu.

Dům se nachází na vyvýšeném slunném místě s nádherným výhledem do okolní krásné přírody jesenických hor, protékající říčka Čížek dokresluje příjemnou atmosféru.

V blízkém okolí jsou známá lyžařská centra SKI Centrum Miroslav, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červeno horské sedlo, Praděd. Přes sto kilometrů značených cyklotras prochází Sokolským hřbetem nad Priessnitzovými léčebnými lázněmi a Českou Vsí.

Tematické okruhy vás zavedou do lázní Lipová, na Zlatohorskou vrchovinu a do Bělé pod Pradědem pod hřebeny Jeseníků. Okruhy mají různé stupně náročnosti a jsou tak vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi i náročné sportovce. Doporučuji prohlídku tohoto vkusně zařízeného apartmánu.

Nabízená cena za tuto nemovitost, včetně právního servisu, je 1.800.000,- Kč.

Energetická náročnost budovy: Třída B - Velmi úsporná č. 788/2013 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

3D scan

CK Rywal.

Dětřichov je část města Jeseník.Obec je vzdálená 2 km od Jeseníků, ve kterých se nachází Priessnitzovy léčebné lázně, pro milovníky koupání je zde k dispozici velké množství různorodých koupališť a bazénů.

Samotný historický Dětřichov je dnes součástí Bukovic. Dnešní Dětřichov se skládá z 4 osad: Seč, Pasíčka, Mýtinka a Dlouhá hora. Nachází se zde Jasan v Dětřichově, památný strom u silnice z Jeseníka do Rejvízu, Lípa v Seči – památný strom.Na území Dětřichova zasahuje NPR Rejvíz, CHKO Jeseníky, Ptačí oblast Jeseníky. K procházkám vybízí Smetanovy sady, Stezka Vincenze Priessnitze, dále Víly pramene. Zaujme i nová in-line stezka Jeseník – Bobrovník.

Zdroj - Rywal.cz

 

Historické fotografie.

Dětřichov.

Pohled na Dětřichov směrem k Bukovicím. Dětřichov(Jeseník). Historické datum: 1930. Hostinec...

Zdroj - Fotohistorie.cz

Dětřichov (Jeseník).

Dětřichov (něm. Dittershof) je osada (místní část) města Jeseník. Leží na východ od Jeseníka, na jižních svazích Zlatého Chlumu, a skládá se ze stavebně samostatných částí Seč, Pasíčka, Mýtinka a Dlouhá Hora.

Historie.

Dětřichov je nepřiléhavý název této části města Jeseník administrativně vzniklé 1. ledna 1973. Samotný historický Dětřichov je dnes součástí Bukovic. Dnešní Dětřichov se skládá z těchto čtyř osad: Seč (do 1949 Franková, něm. Frankenhau), Pasíčka (do 1949 Štreitová, něm. Streitenhau), Mýtinka (do 1949 Ficová, něm. Fietzenhau), tyto tři především dřevařské osady vznikly někdy v 18. století. Od roku 1765 měly společné zákupní fojtství a nazývaly se společně "Haugemeinde". Dlouhá Hora (do 1949 Hamrová, něm. Hammerhau) vznikla roku 1790 v místě bývalých hamrů na Vrchovištním potoce. Všechny osady patřily od svého vzniku k frývaldovskému panství vratislavského biskupa.[1] Od roku 1850 byly součástí obce Bukovice až do roku 1950, kdy byly spolu s nimi připojeny k Jeseníku.

Zdroj - Multimediaexpo.cz

 

Dětřichov, obec v oblasti Jeseníky.

Dětřichov je část města Jeseník. Obec je vzdálená 2 km od Jeseníků, ve kterých se nachází Priessnitzovy léčebné lázně, pro milovníky koupání je zde k dispozici velké množství různorodých koupališť a bazénů.

Samotný historický Dětřichov je dnes součástí Bukovic. Dnešní Dětřichov se skládá z 4 osad: Seč, Pasíčka, Mýtinka a Dlouhá hora.

Nachází se zde Jasan v Dětřichově, památný strom u silnice z v Jeseníka do Rejvízu, Lípa v Seči – památný strom.Na území Dětřichova zasahuje NPR Rejvíz, CHKO Jeseníky, Ptačí oblast Jeseníky.

K procházkám vybízí Smetanovy sady, Stezka Vincenze Priessnitze, dále Víly pramene. Zaujme i nová in-line stezka Jeseník – Bobrovník.

Zdroj - E-Patice.cz

 

Místopisy.

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Dětřichov. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE DĚTŘICHOV SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Dětřichov a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu – tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Dětřichov na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Místopisy.cz

 

Jelení farma Dětřichov.

Už jste někdy viděli přes sto jelenů pohromadě? Máte rádi přírodu a lesní zvěř?

V Dětřichově na Jelení farmě můžete zažít blízkost tohoto velikána jesenických hor doslova na vlastní kůži. Chovatelé jsou pyšní zejména na výstavní kus sedm a půl let starého osmnácteráka a mnoho dalších, které si můžete podrbat pod bradou a za odměnu je pohostit oblíbeným pamlskem v podobě suchého rohlíku.

Jelení safari můžete navštívit po telefonické domluvě. Vzdálenost od Jeseníku je cca 4 km směrem na Rejvíz.

Zdroj - Jeseník.cz

Wikipedia.org

Dětřichov (něm. Dittershof,[3] pol. Dzietrzychów) je část města Jeseník. Leží na východ od Jeseníka, na jižních svazích Zlatého Chlumu, a skládá se ze stavebně samostatných vsí (osad) Seč, Pasíčka, Mýtinka a Dlouhá Hora.

Nejstarší doložené jméno vesnice (ze 17. století) bylo Hof - "Dvůr". Podle jiných místních jmen na Jesenicku zakončených na -hau ("mýtina") se jméno změnilo na Hofhau (1. polovina 18. století). Poté, co vesnici do vlastnictví získal Karl Ditters von Dittersdorf, byla vesnice přejmenována na Dittershof - "Dittersův dvůr" (poprvé doloženo 1786), což se záhy (doloženo od 1793) změnilo na Dittersdorf - "Dittersova ves". České jméno bylo stanoveno roku 1924 (hláskovou úpravou) jako Dětřichov.[4]

Zdroj - Wikipedia.org

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF