Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej apartmánu Priessnitzovy Lázně Jeseník

Popis nemovitosti

Prodej Lázeňského apartmánu, 1+kk 24 m²

Hledáte klidné místo k odpočinku?

Hledáte relax?

Nebo chcete dobře investovat finanční prostředky z výborným zhodnocením?

Pokud jste odpověděli ANO tak pro vás mám absolutní tutovku.

V Lázeňském Městě Jeseník v Priessnitzových Léčebných Lázních mám pro vás ke koupi apartmán 1+kk o užitné ploše 24 jehož součástí je šatna a sklep o velikosti 6 nacházející se na ulici Priessnitzova.

Předmětný apartmán sloužil majitelům k pronajímání, prodává se včetně zařízení. V domě plyn je přiveden, v apartmánu se nepoužívá. Topí se stropními ecoflex. Teplá voda s elektrického průtokového bojleru. Podlahy keramická dlažba, beton a koberec. Elektřina 230 V, je v mědi. 

Lázně Jeseník jsou lázně nacházející se na severozápadním okraji města Jeseník v Olomouckém kraji. Jejich zakladatelem je Vinzenz Priessnitz. Priessnitzovy léčebné lázně jsou od 19. století navštěvovány hojným počtem návštěvníků a pacientů. V současné době je to ročně kolem osmnácti tisíc hostů.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 1.000.000,- Kč. K jednání.

Prodán aukčním způsobem za 1.500.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Videoprohlídka

Wikipedia.org

Lázně Jeseník (do roku 1947 Gräfenberk,[1] něm. Gräfenberg) jsou lázně nacházející se na severozápadním okraji města Jeseník v Olomouckém kraji.

Jejich zakladatelem je Vinzenz Priessnitz – „Vodní doktor“. Tzv. Priessnitzovy léčebné lázně jsou od 19. století navštěvovány hojným počtem návštěvníků a pacientů.

V současné době je to ročně kolem osmnácti tisíc hostů. Vyvinula se a stále se zde jako primární metoda léčení praktikuje vodoléčba, která je proslavila po celém světě, spojená s využitím čistého horského klimatu, klidem a pohybem ve formě procházek po okolí horské přírody Rychlebských hor a Jeseníků.

Zdroj - Wikipedia.org

 

Lázně Travel

Priessnitzovy lázně Jeseník, ležící na severozápadě Moravy, se mohou právem nazývat perlou jesenických hor. Vyvěrá zde okolo 80 pramenů velmi kvalitní horské vody, přičemž každý má své jedinečné složení a originalitu. Za svou proslulost vděcí lázně Vincenzi Priessnitzovi - jehož jméno hrdě nesou. Vincenz Priessnitz byl místní lidový léčitel, nazývaný "vodní lékař", který zde založil první vodoléčebné centrum a hydroterapeutický institut na světě. Také díky tomu se Jeseník proslavil jako "kolébka balneologie".

Lázně se rozprostírají na svazích Studničního vrchu, ve vzdálenosti asi 2 km od Jeseníku. Malebný areál tvoří dominantu širokého údolí. Lázně nabízí kvalitní ubytování tříhvězdičkové kategorie ve stylových lázeňských domech a penzionech. Všechny ubytovací kapacity jsou zasazeny do klidného prostředí, ideálního pro strávení klidné dovolené a pro kvalitní odpočinek. Vybrat si můžete ze široké škály pobytů, od ozdravných, přes léčebné po relaxační nebo turisticky laděné.

Zdroj - Lázně Travel.

 

Kudy z nudy

Priessnitzovy lázně Jeseník jsou vhodné nejen pro léčbu nemocných, ale nabízejí výtečné zázemí také pro preventivní a relaxační pobyty. Právě zde můžete podstoupit jednu z nejmodernějších metod světového zdravotnictví – computerovou kineziologii.

V blízkém okolí lázní, v malebné přírodě Rychlebských hor a Jeseníků na svazích Studničního vrchu, můžete napočítat na 80 pojmenovaných a registrovaných pramenů.

Zdejší mikroklima je velmi vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva. Zajímavou náplň mají i krátkodobé ozdravné pobyty, které mají za cíl zvýšit tělesnou i duševní kondici. Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně svému zakladateli Vincenzi Priessnitzovi. Již v roce 1822 založil na Gräfenbergu první vodoléčebný ústav na světě, čímž položil základ novému lékařskému oboru – vodoléčbě.

Zdroj - Kudy z nudy.

 

Léčebné Lázně

Priessnitzovy léčebné lázně leží na svazích Studničního vrchu vzdálené asi 2 km od města Jeseník.

Malebný areál Priessnitzových lázní je citlivě zasazený do krajiny a tvoří dominantu širokého okolí.

Lázně disponují kvalitním ubytováním kategorie *** ve stylových lázeňských domech a penzionech.

Všechny ubytovací kapacity jsou zasazeny do klidného prostředí, ideálního pro strávení klidné dovolené. Pro samoplátce nabízí celou řadu lázeňských pobytů - ozdravné, léčebné či sportovně a turisticky laděné.

Zdroj - Léčebné Lázně.

 

Jeseníky.net

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m, nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy.

Areál tvořící dominantu širokého okolí stojí na místě původní osady Gräfenberk, v níž se roku 1799 narodil Vincenc Priessnitz, světoznámý zakladatel těchto vodoléčebných lázní.

Lázně mají mimořádně příznivé klimatické podmínky, neboť jsou ze tří stran chráněny vysokými hřebeny hor, pouze na východ je údolí otevřeno do polských rovin.

Tato poloha zajišťuje velmi vhodné mikroklima pro celoroční léčení především dýchacích cest, potíží krevního oběhu a nervové soustavy. Informace o ubytování a dalších službách v Priessnitzových lázních Jeseník najdete zde.

Zdroj - Jeseníky.net

 

Olomoucký kraj

Lázně s unikátním klima leží ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 metrů nad mořem.

Jejich areál tvoří dominantu širokého okolí a je odtud jedinečný výhled na celý hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.

Jsou zde mimořádně příznivé klimatické podmínky: ze tří stran, ze severu, západu a jihu je chrání vysoké hřebeny hor, pouze směrem na východ je údolí otevřeno do polských rovin.

Zdejší mikroklima je velmi vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva.

Zdroj - Olomoucký kraj.

 

Jeseník.org

Priessnitzovy léčebné lázně

Jedny z nejznámějších a nejnavštěvovanějších lázní v Česku jsou zasazeny do malebné krajiny nad městem Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m. 

Využívají příznivé klimatické podmínky a léčebnou sílu zdejších pramenů (na 80 registrovaných), objevenou legendárním „vodním doktorem“ Vincenzem Priessnitzem – v jeho rodném domě můžete navštívit muzeum.

V roce 2014 byly tradiční léčebné procedury a odkaz Vincenze Priessnitze zapsány na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.

VOLNÝ ČAS V LÁZNÍCH JESENÍK
Okolí lázní je protkáno mnoha prameny čisté vody, které jsou propojeny sítí několika naučných stezek. Lázně nabízí kromě mnoha léčebných procedur také širokou škálu volnočasových aktivit. Protáhněte si tělo na nejščistším vzduchu v ČR! 

Zdroj - Jesenik.org

 

Hrady.cz

Graficke pismenko Lázně Jeseník vděčí za svůj vznik Vincenzi Priessnitzovi (4. 10. 1799 – 28. 11. 1851).

Ten díky své vnímavosti a experimentům poznal léčivé účinky studené vody.

Sám se po těžkém úrazu v 16 letech dokázal vyléčit a své poznatky předával dál. Ve svém domě zřídil první vodoléčebný ústav na světě a přes prvotní potíže s konkurencí místních doktorů doznal slávy.

V roce 1838 získal z Vídně dekret na vodoléčbu. Jeho klientela čítala 1500 pacientů a samozřejmě jeho pracovní postupy sledovaly lékařské kapacity té doby.

Zdroj - Hrady.cz

 

Ven každý den

Lázně Jeseník - stezky, aktivity pro děti (okr. Jeseník)

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník se nachází v nádherné přírodě Jeseníků. Od centra města nejsou vzdálené daleko, ale přesto jsou odtrženy od městského ruchu.

Jsou umístěné v hornatém terénu a nabízí jak klidné, tak i aktivní místo k odpočinku. Venkovní areál lázní je volně dostupný a vhodný na výlet s dětmi. Strávíme zde klidně celý den.

Doporučuji navštívit místní Lázeňské Informace (za hlavní budovou) a vyzvednout si mapku lázní, včetně přilehlých stezek.

Zdroj - Ven každý den.

 

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF