Prodej slunného bezbariérového bytu 3+1 o užitné ploše 61 m² nacházející se na dobré adrese ve Valašském Meziříčí - Krásno nad Bečvou, místní část Křižná na ulici Seifertova v přízemí revitalizovaného bytového domu.
V neprůchozích pokojích původní udržované dřevěné parkety. Koupelna a wc oddělené. V koupelně, na wc a v kuchyni keramická dlažba. Byt je v původním udržovaném stavu.
Teplo, teplá voda dodávána centrálně z městského systému. Voda z obecního vodovodního řádu, odpady svedeny do městské kanalizace. V bytě je plyn zavedený.
Po dohodě s majitelkou lze v bytě ponechat zařízení tak jak je na fotografiích, nebo byt převzít vyklizený.
V docházkové vzdálenosti do 10 minut vlažnou chůzí nákupní centra, obchody, škola, školka. Autobusové a vlakové nádraží do 15 ti minut chůze. Náměstí ve Valašském Meziříčí 20 minut chůze. Zámecký park s letním kinem 5 minut chůze.
Bezproblémové parkování u domu. Dům je obklopený zelení. Dobré místo pro život.
Chcete li bydlet na dobré adrese volejte makléři a můžete se obratem nastěhovat, nebo dobře investovat do koupě tohoto bytu s bezpečnou návratností vložených prostředků.
Cena 1.690.000,- Kč. včetně právního servisu.
Nemovitost byla prodána.
Třída C - Vyhovovující č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.
Poprvé se Meziříčí připomíná v roce 1297, městem je nazýváno od roku 1377. Původně se nazývalo jen Meziříčí, přívlastek Valašské dostalo teprve v 18. století, ojediněle se objevuje roku 1718, do té doby bylo nazýváno Meziříčí nad Bečvou nebo Meziříčí pod Rožnovem. Vzniklo na levém břehu Rožnovské Bečvy. Na pravém břehu byla založena obec Krásno, roku 1491 povýšená na městečko. Přestože Meziříčí a Krásno měly po několik staletí společnou vrchnost, k jejich spojení v nynější Valašské Meziříčí došlo až v roce 1924; Valašské Meziříčí se tak stalo největším městem na Valašsku. V obou obcích kvetl obchod a řemesla, ale ničily je války, morové epidemie a požáry.
Významným šlechtickým rodem zde byli Žerotínové, kteří nad Bečvou vybudovali renesanční zámek, jenž je v současné době jednou z nejrozsáhlejších kulturních památek v okrese. V druhé polovině 16. století bylo obehnáno kamennými hradbami. Za třicetileté války bylo několikrát poničeno útoky obou stran tak, že některé domy na předměstí, ale i uvnitř hradeb, již nebyly nikdy obnoveny. Hradby byly rozbořeny v polovině 19. století. Náměstí i s přilehlými ulicemi je však pouze torzem někdejšího původně středověkého města. Toto území je ohraničeno dnes již neexistujícími městskými hradbami a od 10. září 1992 je vyhlášeno městskou památkovou zónou (MPZ). Budova radnice pochází z roku 1677, od roku 1850 v ní bylo sídlo okresního úřadu a soudu.
Od roku 1850 bylo Meziříčí sídlem okresního hejtmanství. Zatímco ve 2. polovině 19. století však vznikaly v Krásně n. B. průmyslové podniky, sklárny, továrny na hospodářské stroje, výrobu kůží, textilu, keramiky, klobouků atd., byly v Meziříčí zřizovány střední a průmyslové školy; k nejstarším patřil Spolek katolických tovaryšů 1855. V roce 1863 přišel do Meziříčí advokát dr. Alois Mikyška. Jeho veřejná a politická práce ovlivňovala čtyřicet let veškeré dění města a celého Valašska. V roce 1871 bylo založeno gymnázium, o tři roky později byla zřízena odborná škola pro zpracování dřeva. Jistou zvláštností v meziříčském školství bylo dívčí gymnázium. Jako sídlo prvních českých středních škol na severovýchodní Moravě, muzeí a řady spolků bylo nazýváno Valašskými Athénami. Od konce 19. století navštěvoval město za svých letních pobytů v Podlesí „Na Žabárně“ Tomáš Garrigue Masaryk se svou rodinou, který se stal později poslancem za Valašsko ve Vídeňské říšské radě. Jeho hojně navštívená přednáška z 30. března 1907 zde v tomto roce vyšla i knižně (O klerikarismu a socialismu). V roce 1908 zde Rudolf Schlattauer založil první gobelínovou školu na českém území. Dnes se jmenuje Moravská gobelínová manufaktura. Velký význam hospodářský, kulturní a společenský měly pro život města a celého Valašska také tiskárny.
Po roce 1945 se město stalo jedním z center chemického a sklářského průmyslu. V roce 1960 byl zrušen okres Valašské Meziříčí a Valašské Meziříčí tak přestalo užívat status okresního města, kterým se mohlo pyšnit 110 let.[2]
Zdroj - Wikipedia.org
Vlastimil Dřímal; Mobil: +420 777 613 774 FB: VlastimilDřímal |
V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.
Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.
Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti
Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.
Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.
Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/
Proč vznikly tyto stránky?
Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.
Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.
Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz
Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal
Baví mě reality, je to o výzvách. :)
Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.
Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.
Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774