Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Zlaté Hory

3+1, 65 m², ve zvýšeném přízemní

Popis nemovitosti

Nechte se unést do světa klidu a přírody v srdci Zlatých Hor!

Vítejte v domě pohody, kde se spojuje pohodlný životní styl s nekonečnými možnostmi prozkoumávání malebných koutů okolí. Máme tu čest představit vám tento úchvatný byt 3+1, který je nejen prostorný a stylově zařízený, ale také nabízí jedinečnou atmosféru, která vás okouzlí hned po prvním kroku dovnitř.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí okálového domu na ulici U Koupaliště, kolem domu dostatek parkovacích stání pro osobní automobily.

Ve vchodě domu se nachází pouze 5 bytových jednotek, každá v osobním vlastnictví.

Pokoje v bytě jsou neprůchozí tak je zajištěný klid a pohoda která k životu patří.

Samostatná koupelna s vanou a umyvadlem s dostatkem prostoru pro pračku a sušením prádla. WC je v samostatné místnosti.

Byt se prodává včetně vybavení tak jak je na fotkách zachyceno.

Plyn v bytě není zaveden, vaří se na indukci, teplo a teplá voda řešena společným zdrojem pro dům.

S rozlohou 65 a balkónem a sklepem se stává tento byt oázou klidu a odpočinku pro každého, kdo touží po spojení s přírodou. Otevřete okno a nechte se unášet vůní lesů a čerstvého vzduchu, kterými je Zlaté Hory obklopeno. A co ještě víc, nezapomeňme na příjemný bonus - sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše cennosti a věci, které nechcete mít neustále na očích.

Umístění tohoto bytu je naprosto kouzelné. Nachází se ve zvýšeném přízemí domu, který leží jako perla uprostřed nádherného prostředí Zlatorudných mlýnů a malebných krajin, které Zlaté Hory nabízejí. Každý den můžete objevovat nové skvosty této historické oblasti, kde se snoubí bohatství historie s poklidným životním stylem.

Ať už toužíte po procházkách lesními stezkami, výletu na kole po okolních kopcovitých krajinách, nebo jen po posezení na balkóně s kávou v ruce a sledování západu slunce nad Zlatými Horami, tento byt vám poskytne vše, co potřebujete pro dokonalý život v srdci přírody.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit byt, který není jen místem k bydlení, ale skutečným domovem, kde vaše sny a přání se stanou skutečností. Navštivte nás na adrese U Koupaliště Zlaté Hory a přesvědčte se sami o tom, jak může váš život vypadat v tomto kouzelném prostředí. Vítejte doma.

V blízkosti města Zlaté Hory se nachází Zlatokupecký skanzen - Zlatorudné mlýny, který návštěvníkům přibližuje dobu, kdy se ve Zlatých Horách těžil vzácný kov - zlato.

Království přírody a dobrodružství vás čeká jen kousek od domova. Město Zlaté Hory je ideálním výchozím bodem pro objevování okolních pokladů. Leží pouhých 18 km od malebného města Jeseník, kde můžete ochutnat místní kulinářské speciality a prozkoumat okolní hory a údolí, včetně slavných Priessnitzových Léčebných Lázní, které jsou od Zlatých Hor vzdálené 25 km. Zde si můžete dopřát regeneraci těla a mysli v unikátním prostředí s využitím léčivých pramenů a moderních wellness služeb.

Pokud se obracíte směrem na východ, jen 12 km vás dělí od polského města Glucholazy, kde můžete zažít zcela odlišnou kulturu a atmosféru. A pokud toužíte po odlehlejších a klidnějších místech, není to daleko do Rejvízu, jen 4 km na západ, kde se můžete ponořit do malebných krajů a tajemných zákoutí.

Pro milovníky horských lázní je nedaleko města Karlova Studánka, pouhých 26 km, kde si můžete dopřát relaxaci a osvěžení ve slavných pramenech. A pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, nebojte se, jen 30 km směrem na jih se nacházejí Rychlebské stezky, kde najdou své uplatnění jak cyklisté, tak i milovníci koupání v přírodních koupalištích a vodopádech.

Tato část Jeseníků je oáza klidu, kde se můžete vyhnout rušné turistické trase a užít si přírodu v její autentičtější podobě. Užijte si život v harmonii s přírodou ve Zlatých Horách, kde každý den přináší nové dobrodružství a objevy.

Nabízená cena za tuto nemovitost, včetně právního servisu, je 1.300.000,- Kč.

Energetická náročnost budovy: Třída D - Méně usporná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

PRODÁN.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Wikipedia.org

Zlaté Hory (1869–1948 Cukmantl,[4] německy Zuckmantel,[5] polsky Złote Góry, slezsky Cukmantel, Złote Gůry, latinsky Cucmantel) jsou slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Žije zde přibližně 3 700[1] obyvatel. Z města vede lokální železniční trať, která se v Mikulovicích napojuje na trať do Jeseníka. Zlaté Hory tvoří přirozené centrum mikroregionu Zlatohorsko. Jde o významné poutní místo a turisticky atraktivní lokalitu.

Sousedními obcemi sídla jsou Mikulovice, Jeseník, Heřmanovice a Petrovice.

Zdroj - Wikipedia.org

 

Zlaté Hory: Titulní stránka

město Zlaté Hory
nám. Svobody 80
793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách
Tel.: 584 425 126
E-mail: podatelna@zlatehory.cz
ID datové schránky: rx8a99k
IČO: 00296481
DIČ: CZ00296481
GPS souřadnice MěÚ:50.2640694N, 17.3956775E

https://zlatehory.cz

Zlaté Hory – Tipy na výlet i dovolenou

Okolí Zlatých Hor ukrývá kouzlo panenské přírody, tajemství středověkých štol i čarodějnických procesů.

Za dobrodružstvím dávných zlatokopů se vydejte do skanzenu zlatorudných mlýnů, projděte se planinami kolem Rejvízu k Velkému mechovému jezírku anebo si vyšlápněte k rozhledně na Biskupské kupě.


Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/oblasti/jeseniky/zlate-hory

Mapy.cz

Zlaté Hory jsou slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce.
Žije zde 3668 obyvatel. Z města vede lokální železniční trať, která se v Mikulovicích napojuje na trať do Jeseníka. Zlaté Hory tvoří přirozené centrum mikroregionu Zlatohorsko. Jde o významné poutní místo a turisticky atraktivní lokalitu. Wikipedia
Počet obyvatel: 3 668
Počet domů: 1 025
První písemná zmínka: 1222
Rozloha: 85,9 km²
Nadmořská výška: 397 m
Historický region: České SlezskoMoravské enklávy ve Slezsku
Poštovní směrovací číslo: 793 76

Zdroj - Mapy.cz

 

Zlatokopecký skanzen – za zlatou horečkou do Zlatých Hor.

Středověký hornický skanzen na řece Olešnici u Zlatých Hor vám v místě zvaném Údolí ztracených štol nabídne k prohlídce repliku dobových zlatorudných mlýnů ze 14. století, časů největší slávy dobývání zlata ve zdejším kraji.
Rudné mlýny v údolí Ztracených štol.


Při cestě ze Zlatých Hor do Ondřejovic, leží malebné Údolí Ztracených štol. Říčka Olešnice zde opouští úzce zaříznutý úsek údolí a po miliony let ukládá zlato do náplavů. Zdejší rýžoviště byla těžena povrchově i hlubinně, tzv. měkkým dolováním. Pravý břeh Olešnice je poset pinkami, obvaly i odvaly. Je protkán nespočetnými kanály pro přívod vody do rýžovišť. Hlavní přívodní kanál je stále v provozu. Geologové v těchto místech prokázali vysoké obsahy zlata s opětovným nabohacováním. V hloubce cca 5 m bylo průzkumnou šachticí odhaleno vydřevené důlní dílo, zřejmě jedna ze ztracených štol, ukrývajících zlatonosné žíly.

Zdroj - Kudy z Nudy.cz

 

Tipy co podniknout Zlaté Hory a okolí.

Objevte úžasná a nejkrásnější místa a vypravte se za odpočinkem. Máme pro vás přehledný seznam aktivit a tipů kam na výlet v lokalitě Zlaté Hory v malebném turistickém regionu Střední Morava a Jeseníky. Zajímá Vás co navštívit a co vidět v okolí? Vytvořili jsme turistického průvodce s tipy na výlety, co dělat a navštívit v okolí. Ze seznamu výletních cílů, aktivit a památek jsme pro vás vybrali mnoho parádních tipů.

Poznejte zajímavá místa v obci Zlaté Hory a prohlédněte si tyto možnosti: Tkalcovské muzeum na RejvízuZřícenina hradu EdelštejnRozhledna na Biskupské kupě. Nebo navštivte Olomoucký kraj s mnoha zajímavými místy. Vypravit se na výlet znamená obohatit svůj život o nové poznatky. Je to skvělá odpočinková aktivita při které si nejen odpočinete, ale také najdete inspiraci kudy z nudy.

Zdroj - Region Tourist.

 

Zlaté Hory – město na úpatí Zlatohorské vrchoviny.

Slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník u hranic s Polskem. Ve městě Zlaté Hory najdete zachovalé renesanční a barokní domy a také řadu církevních staveb. Proto je centrum města chráněno městskou památkovou zónou. Zlatohorská vrchovina se vypíná nad městem a je úžasným místem s nedotčenou přírodou.

Zdroj - Vyletnik.cz

 

Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory, Olešnice | Turistika Jeseníky.

Postupně se rozšiřující středověký hornický skanzen na řece Olešnici u Zlatých Hor vám v místě zvaném Údolí ztracených štol nabídne k prohlídce repliku dobových zlatorudných mlýnů ze 14. století, časů největší slávy dobývání zlata ve zdejším kraji.
Zařízení a exponáty jsou plně funkční a jejich provoz vám obsluha předvede. Expozice je ideálním cílem pro rodinné výlety, v místě je vybavení pro odpočinek.

Zdroj - Jeseníky.info.

 

České hory.

Historie města i jeho okolí je od svých mlhavých počátků spjata se zlatem a hornickou činností. Ta přinášela blahobyt i pády v životě jeho obyvatel. Kromě běžných řemesel to v průběhu posledních tří staletí bylo a dosud je textilnictví. Tradiční bylo zpracování dřeva, významná byla papírna, zpracování kamene.
K nejvýznamnějšímu podnikání se ke konci 19. stol. zařadilo lázeňství a služby spojené s turistikou. Schweinburgovo sanatorium bylo vyhledávaným léčebným ústavem. Léčil se zde i Franz Kafka a Leoš Janáček. V následujících desetiletích je vystřídali malí pacienti s nemocemi dýchacích cest a alergiemi dýchacího ústrojí.
Historické centrum města je chráněnou městskou památkovou zónou s řadou kvalitních renesančních a barokních domů a církevních staveb. Významnými památkami jsou budova staré pošty, dnes v ní sídlí městské muzeum, farní kostel Nanebevzetí P. Marie, špitální kostel sv. Kříže. Mezi další zajímavé památky mimo centrum města patří - kaple sv. Rocha, zříceniny hradů Edelštejna, Leuchtenštejna a Kobrštejna.
Historii života na zlatohorsku dokumentují sbírky Městského muzea. Návštěvníkům se nabízí poznání dalších zajímavých míst: rozhledny na Biskupské kupě, poutního místa P. Marie Pomocné, Zlatého jezera, národní přírodní rezervace Velké mechové jezírko v obci Rejvíz, Zlatorudných mlýnů na Olešnici a Hornické naučné stezky.
Zdejší kraj je známým turistickým a poutním místem.

 
 
 

Tipy na výlet Zlaté Hory a okolí | 100+ atrakcí.

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/zlate-hory

Jak se žije ve Zlatých Horách? Pojďte na návštěvu.

Čím žijí vesnice či vesničky, které obvykle jen projíždíme ? Co je tam k vidění? A jak se tam žije?

Nový seriál Deníku vás provede obcemi na Šumpersku a Jesenicku.

Přiblížíme vám místní atrakce, nejžhavější témata i zajímavé osobnosti. Jako první se podíváme do Zlatých Hor.

Zdroj - Šumperský deník.

 

Turistická mapa.

https://turistickamapa.cz/mesto/zlate-hory/

Městské informační centrum Zlaté Hory.

Informační centrum se nachází na malém náměstíčku, na které se odbočuje s naměstí Svobody u Městského muzea, v sousedství kina a hasičské zbrojnice.

Poskytnou vám zde informace o Zlatých Horách a jejich místních částech, přírodních, historických a kulturních památkách, tipech na výlety, kulturních a sportovních akcích, jízdních řádech, nabídkách ubytování, místních firmách, organizacích a poskytovaných službách včetně rozsahu jejich činnosti. Dále zajišťují kopírování a faxování a provoz veřejného internetu. Nechybí ani prodej turistických map a cyklomap, publikací o historii města, památkách, zajímavostech a okolí, upomínkových předmětů, turistických známek...

Probíhá zde také prodej a rezervace vstupenek do kina a na divadelní představení ve Zlatých Horách či rezervace lístků a vstupenek na akce pořádané MKZ Jeseník (kino, divadlo, koncerty aj.).

Zdroj - Jeseniky.cz

 

Městské muzeum Zlaté Hory.

Muzeum hornictví, čarodějnických procesů a historie ve Zlatých Horách a okolí. Zlatohorsko je kraj, jehož tvář poznamenalo zlato, kraj kde poznáte tajemství středověkých štol a hradů, hrůzy čarodějnických procesů, války evropských velmocí, přírodu doby ledové i romantiku lidových roubených domků.
Historie hornictví – model středověké štoly, nálezy ze starých dolů, výstava minerálů, fotografie z podzemí, Zlatohorský rudní revír, model novodobé štoly.

Historie zlatohorského regionu – hrad Edelštejn, bitva u kaple sv. Rocha 1779, Schweinburgovo sanatorium, rozhledna na Biskupské kupě, poutní místo Panny Marie Pomocné, Bernhard Kutzer, Albert Förster, hasičský sbor, zaniklé kapličky, Horní a Dolní Údolí, letecká havárie v roce 1953 a další.

Historie obce Rejvíz – hrad Koberštejn, Mechové jezírko, Lurdská jeskyně, válečný pomník, Lesní ruský hřbitov, muzeum vyřezávaných židlí. Dobové nářadí a náčiní. Selská jizba. Soubor exponátů – trezory, optické přístroje, elektrotechnika, měřící přístroje, psací stroje, porcelánové zátky, radiopříjmače, hraniční kameny… Klubovna zlatohorského vojenského historického klubu – rakouští granátníci z dob tereziánských a napoleonských. Středověká mučírna – čarodějnické procesy na zlatohorsku, inkvizitor Jindřich František Boblig. Mini galerie SNOP.


Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/mestske-muzeum-zlate-hory

Města a obce online.

https://mesta.obce.cz/zsu/vyhledat-19319.htm

Geologická lokalita Zlaté Hory.

https://pruvodce.geol.morava.sci.muni.cz/zlate_hory/taborske_skaly.html

Zlatohorsko kraj pokladů.

https://krajpokladu.cz/objevuj/mestske-muzeum/

Zlaté Hory - Zlaté jezero.

Lokalitu ležící v široké nivě Zlatého potoka tvoří v roce 2001 nově zbudovaná nádrž a okolní podmáčené louky s vysokou hladinou spodní vody. Geologické podloží představují metamorfované vápence, fylity a fylitické břidlice. Biotop kuňky žlutobřiché představují především zvodněné deprese v loukách zarůstající sítinou.

Populace kuňky žlutobřiché je bohatá, v místě se vyskytuje celá řada dalších druhů obojživelníků. Lokalita komunikuje s podobným typem prostředí na polské straně. V rybníku dochází k sukcesi litorálu.

Zdroj - Zlaté jezero.

 

Tip na výlet: Za zlatou horečkou.

Tip na výlet v oblasti Jeseníků.

Pokud budete trávit léto na túrách po Jeseníkách a děti začnou úpět, že na další stezku po „červené“ už prostě nejdou, vezměte je do Zlatých Hor. Městečko nemá svůj název jen tak pro nic za nic, už ve třináctém století tu byla objevena ložiska zlaté rudy ležící příjemně blízko povrchu. A co je ještě lepší, okolím protékají zlatonosné potoky a říčka Olešnice.

I dnes si tu můžete zkusit zarýžovat, byť nic třpytivějšího než šupinky slídy či bláznovo zlato (pyrit) asi neulovíte.

Zdroj - Seznam zprávy.

 

Tourismato.

Zlaté Hory leží na Severní Moravě, severovýchodním směrem od města Jeseník a v těsné blízkosti hranice s Polskem. Město se rozkládá na úpatí severních vrcholků Zlatohorské vrchoviny a v údolí tvořeném Zlatým potokem. Zlaté Hory jsou bývalé hornické město v jehož okolí se těžilo zlato a měď. Jižním směrem od města se zvedá nejvýše položené místo v okolí Příčný vrch ( 974 m.n.m.). Jihozápadním…

Zdroj - Tourismato.

 

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF