Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Zálesí u Javorníku

Popis nemovitosti

Prodej chaty po celkové rekonstrukci v Rychlebských horách v Zálesí u Javorníku.

Chata stojí na pozemku o velikosti 814 m² a má obytnou plochu 160 m².

Dispozičně je nemovitost v přízemí vstupní prosklená hala, kotelna s automatickým kotlem na paletky s rozvodem do radiátorů a zásobníkem na teplou vodu. Kuchyně s jídelním koutem a kamny s krbovou vložkou pokud si majitelé chtějí posedět u kamen a oddat se relaxu.

Za kuchyní koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly. Na chodbě dvě samostatné toalety. Po dřevěném schodišti vstup ke dvěma pokojům s posezením. Před domem stání pro tři osobní automobily. Před domem vlastní bazén. U chaty odpočinková zóna s ohništěm, krbem a houpačkou. Dále venkovní kryté posezení s Finskou saunou. Sklad pro paletky pro topení v chalupě. V chatě je voda z vlastní studny, elektřina v domě v mědi a odpady svedené do septiku. Chata se prodává kompletně vybavená tak jak je zachyceno na fotografiích.

Zálesí u Javorníku je osada (místní část) města Javorník. Nachází se v Rychlebských horách, 6 km jihozápadně od Javorníka. Otmuchowské jezera vzdáleny cca. 15 km. Do Polska cca. 1 km. V blízkém okolí množství volnočasových aktivit - Rychlebské cyklo stezky, koupání v zatopených kamenolomech, výšlap na Boží Horu, zámek Jánský Vrh, možnost houbaření, relax a odpočinek.

Chata je vhodná pro trvalé bydlení, nebo k pronajímání.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Třída D - Méně úsporná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 2.800.000,- Kč. K jednání.

Nemovitost prodána v aukci za 3.720.000,- Kč.

 

Chcete i Vy dobře, rychle a bezpečně prodat nemovitost?

Víte o někom kdo chce prodávat?

Kontaktujte mne. :)

Videoprohlídka

Zálesí (Javorník)

Zálesí vzniklo za druhé, raně novověké kolonizace prováděné vratislavskými biskupy v 16. století; je zmiňováno poprvé roku 1562 (pod jménem Waldeg) a roku 1585 zde již bylo 25 selských a 5 zahradnických usedlostí. Až do konce patrimoniální správy roku 1850 patřilo k panství Jánský Vrch vratislavského biskupství. Ve vsi existovalo fojtství (šoltézství), ale nikoli lenní jako v řadě jiných vsí na Jesenicku. Roku 1637 byli zdejší obyvatelé osvobozeni od robot. V roce 1751 byl v obci vystaven kostel sv. Barbory, u něhož byla roku 1785 zřízena i římskokatolická farnost.[3] Poté, co se obec ocitla roku 1742 na státní hranici s Pruskem, počet jejích obyvatel se do 19. století nezvyšoval. Místní se živili vedle málo výnosného zemědělství především dřevařstvím a domácím předením lnu. Roku 1831 navštívila vesnici epidemie cholery.

V 19. století existovaly v Zálesí dvě vápenky, které však po roce 1900 zanikly. Lom na vápenec přestal být využíván za první republiky, čedičový lom v 50. letech 20. století. Pokusy o těžbu železné rudy na začátku 20. století nebyly úspěšné. Avšak v létě 1957 bylo na úpatí Prostředního vrchu nalezeno ložisko smolince, které začal v roce 1958 těžit podnik Jáchymovské doly-závod Javorník. Postupně byly vybudovány tři úvodní štoly otvírající tři horní těžební patra a slepá jáma na hlubší 4. a 5. patro. Ložisko bylo po deseti letech těžby vyhodnoceno jako nebilanční a těžba byla v roce 1968 ukončena. Celkově zde bylo vytěženo 405,3 tun uranové rudy.

Pohraniční poloha Zálesí brzdila jeho rozvoj již od roku 1742, a tím spíše za komunistického režimu. Po druhé světové válce bylo jen málo dosídleno a podléhalo postupné zkáze. Namísto 91 domů napočtených roku 1811 a 108 domů roku 1930 jich je nyní (2001) ve vsi jen 25. Již roku 1950 byla dosud samostatná obec přičleněna jako osada k obci Travná a spolu s ní roku 1960 připojena k Javorníku. V letech 1976-2002 - době největší redukce obyvatelstva - nebylo Zálesí uváděno ani jako jeho místní část.[4] Tečkou za zanedbáním obce bylo roku 1989 zboření barokního farního kostela sv. Barbory.[5] Nyní slouží ves především k rekreaci.

Zdroj - Wikipedia.org

Zálesí - Rychleby

Ves se jmenovala až do roku 1949 Valdek (německy Waldek), což znamená vlastně lesní kout (Waldecke), český název Zálesí pak bylo zvoleno podle polohy ve vztahu k Javorníku.

Dříve samostatná obec střední velikosti je dnes téměř čistě chatovou oblastí, ukrytou v mělkém údolí krásného prostředí Rychlebských hor.

Zdroj - Rychleby.cz

Vápenka Zálesí

Další starou vápenku naleznete na Zálesí u Javorníku v Rychlebských horách. Tato vápenka má zasypané otvory, takže vstup dovnitř je nereálný. Ze zadní strany se však nachází žebřík a lze po něm vylézt nahoru.

Ovšem pozor, ať nespadnete dovnitř! Nedoporučujeme navštěvovat tuto vápenku jedincům, v místě není telefonní signál! Vstup na vlastní nebezpečí! Kousek dál od vápenky naleznete starý lom, kde se kdysi těžilo.

Zdroj - Město Javorník.

Ski Zálesí - Javorník

Nový lyžařský areál Ski Zálesí se nachází v krásné horské vesničce Zálesí, asi 6 kilometrů nad městem Javorník ve Slezsku. Najdete zde kvalitní sjezdové trati s kouzelným výhledem a nepřeberné množství nádherných běžkařských tras. Jsme noví, místo front vám nabízíme rodinné lyžování plné pohody a odpočinku.

Největší devizou našeho střediska je neopakovatelná atmosféra, kterou můžete zažít pouze na svazích tajemných Rychlebských hor.

Zdroj - Ski Zálesí.

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF