Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej db 1+kk Havířov Šumbark

Popis nemovitosti

Prodej družstevního bytu o velikosti 1+kk s lodžií o užitné ploše 28,30 m² nacházející se v III NP panelového domu po revitalizaci, dva výtahy. Dům se nachází na ulici Lidická 1155/56 v Havířově – Šumbarku. V bytě nová plastová okna, jinak je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci podle vlastních představ. 

U bytu šatní kóje, další sklepní kóje v suterénu domu. Další výhodou je uzamykatelná chodba, která odděluje prostor schodiště a výtahů od bytových jednotek.

Měsíční náklady dle rozpisu družstva na byt jsou 2.467,- Kč.

Výhodou je veškerá občanská vybavenost v dosahu. 5 minut chůze základní škola, obchod, restaurace. U domu dostatek parkovacích míst, velké parkoviště.

Předmětnou bytovou jednotku lze převést do osobního vlastnictví.

Dle vyjádření SBD u předmětné bytové jednotky na ulici Lidická 1155/56, Havířov – Šumbark, činí aktuální zůstatek anuity zhruba 4.000,- Kč. Zájemcům stanovisko SBD předložíme.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 799.000,- Kč. K jednání.

Nemovitost prodána za 949.000,- Kč.

 

Chcete i Vy dobře, rychle a bezpečně prodat nemovitost?

Víte o někom kdo chce prodávat?

Kontaktujte mne. :)

 

 

Videoprohlídka

Šumbark - cs.wikipedia.org

Šumbark (německy Schumbarg, polsky Szumbark) je částí města Havířov. Poprvé je uváděn roku 1438, v roce 1947 se zde započalo s výstavbou prvního havířovského sídliště. Stavba nového sídliště probíhala v letech 1986–1990.

Stojí zde zámek z přelomu 18. a 19. století s fragmenty původních fasád a torzem krajinářského parku ze začátku 19. století. Dále empírový kostel sv. Anny z let 1841–1845 (dostavba presbytáře v letech 1969–1971). Na bývalém hřbitově před kostelem náhrobek Friedricha von Arco z roku 1835.

Zdroj - cs.wikipedia.org

Zámek Šumbark

Podle tradice stávalo původně v obci Šumbarku nedaleko říčky Lučiny, v místech, kde se později říkávalo „Vlčí jáma“, nějaké opevnění nebo obranný val, možná již z doby založení obce. Nová zděná, nebo převážně zděná budova zemanské tvrze byla postavena zřejmě již v 15.stol, ale písemně doložena je až roku 1588. Z roku 1438 pochází první zmínka o Šumbarku, kdy se připomíná jakýsi Zbyněk ze Šumbarku.

To, že se jeho nejstarší známí držitelé podle něho titulovali, aniž víme, ze kterého byli rodu, (např. Petr Malý ze Šumbarku 1476 a 1483 a Martin Šambor ze Šumbarku 1481) nasvědčuje tomu, že v té době zde již tvrz stála.

Na konci 15.stol přešel Šumbark za neznámých okolností do majetku těšínské komory. Až v roce 1530 je připomínán jistý Šťastný Borynský z Roztropic. Jeho synové Jan a Filip se o Šumbark rozdělili, zatímco další z bratrů Mikuláš se oženil a usadil na Opolsku. Filip  prodal svou polovici Šumbarku těšínskému knížeti Václavu Adamovi, jehož syn Frydrych Kazimír ji postoupil v roce 1559 Hanušovi Rudzkému z Rudz.

Mezi Borynským a Rudzkým se vlekly majetkové spory, které ukončila až smrt Jana Borynského. Jeho syn Filip, který byl zřejmě dědicem panství však odjel bojovat proti Turkům. Po návratu se oženil s Žofií Rouseckou z Ejvaně a usídlil se na Moravě, kde zastával vysokou funkci biskupského hejtmana na Kroměříži. Vzdálený Šumbark pro něj v této situaci pozbyl významu a proto jej (svou polovici) v roce 1578 prodal za 2000 slezských zlatých Frydrychu Pelhřimovi z Třánkovic.

Zdroj - https://www.hrady.cz

Kudy z Nudy

V Česku se města a vesnice „na zelené louce“ nestaví příliš často, zejména v posledních staletích. Pověstnou výjimku představuje Havířov, s osmdesáti tisíci obyvateli dvanácté největší město u nás.

Byl založen v roce 1955 jako hornické sídliště v prostoru mezi několika menšími vesnicemi.

Pokračování a zdroj - Kudy z Nudy.

Realitní Poradna

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 603 433 890

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.


Realitní Poradna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF