Reference

Realitní Poradna byla spolehlivá i dochvilná. Vyřešili bez problémů veškerou administrativní i praktickou část prodeje. Helena Jechova
Helena Jechova
Dobrý den, jsem velmi příjemně překvapená jaká je to nádherná prezentace bytu...moc vám děkujeme a budeme se těšit na další prima zprávy. Mějte pěkný den a ještě jednou díky, Janoudová.
Janoudová.
Dobrý den. Děkuji za prodej bytu Mahenova 638 Jeseník. Se službami, až na malé výjimky, jsme byli spokojeni. Ještě jednou děkujeme. Horákovi
Horákovi
Děkuji vám za spolupráci při prodeji bytu, vše dopadlo dobře, budu vás doporučovat svým známým. Z. Horak
Zdeněk Horak
Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování prodeje našeho domu v Kolnovicích, za schopnost pružně reagovat na naše požadavky a snahu realizovat prodej i v nelehké době, kdy se trh s nemovitostmi zastavil. Prezentace prodeje byla na úrovni, stejně jako další zprostředkování přes banku i notáře, byli jsme spokojení.
Macháčkovi.
Pana Realitního makléře bych hodnotila jako spolehlivého a kvalitního realitního makléře, který dodrží své slovo, je čestný, upřímný, pracovitý a do své práce dává nadšení, preciznost a pozitivní energii.
Ing. Klejchová Šárka DIS
Děkuji za profesionální služby, ochotu a vstřícnost. Mohu jedině doporučit.
Filip Schenk
V dnešní době je svou pracovitostí poctivostí a slušností jako člověk z jiné planety jsme rádi že si u nás udělal mezi planetární zastávku a prodal náš dům moc mu za to děkujeme manželé Noví.
manžele Noví.
Dobrý den, děkujeme za vstřícné jednání. Při koupi bytu vždy reagoval rychle, podklady měl pečlivě připravené. Co slíbil, to dodržel. Je to velmi schopný realitní makléř. Doporučujeme. Mžikovi.
manželé Mžikovi.
Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci při koupi bytu v Hanušovicích. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Všechny náležitosti jste nám podrobně a jasně vysvětlil a co jste řekl, to taky platilo. Vaše služby v prodeji realit určitě doporučuji a přeji všechno dobré. Pláteník Vítek.
Pláteník Vítek
Dobrý den děkujeme za profesionální jednání, rychlost, pečlivost, spolehlivost pří zprostředkování koupě chaty v Rajnochovicích. Vše proběhlo rychle, bez problémů, doporučuji.
Mikuličková Eva
Když jsem se rozhodoval prodat naší rodinnou rekreační chatu, nebylo to pro mne jednoduché. Ale pak mi bylo dáno, potkat se s Realitní Poradnou. Ti se ujali role výborného obchodníka, který je spolehlivý, flexibilní a pohodový. Měl jsem u něj pocit, že se známe už léta. A tak jsme to společně dovedli až ke zdárnému cíli - k uzavření obchodu.
Jiří Nosek Ing.
Když jsem prodával ideální polovinu domu před rekonstrukcí, cítil jsem se trochu bezradně. Ale Realitní poradna vzala věci do svých rukou a vše vyřešil ku spokojenosti všech. Je velmi ochotný, přátelský a pozitivní. Využívá technologie, za dobrou cenu jsem dostal skvělou službu.
Aleš Souček
Dobrý den, píši vám ohledně Realetní poradny, nemám k jeho práci sebemenší pochybnosti, je to pracovitý, dochvilný a fundovaný makléř. Rozhodně je velice schopný. V tomto týdnu i v příštím podepisujeme a ověřujeme dvě KS. S pozdravem RP
Radek Pavelek
Zdravím, realitní makléř je profesionál na svém místě, dochvilnost, jednání s klientem a poskytnuté odborné služby jsou příkladné, má osobní zkušenost z prodeje bytové jednotky je skvělá, za mne na 1. Bednář Jiří, Mikulovice
Jiří Bednář
Hallo, Bardzo Nam sie wszystko podoba.Jest bardzo dobrze zrobione, niemamy nic do zmienienia. Teraz tylko jeszcze sprzedac. Pozdrowienia Widera
Barbara Widera
Dobry den, výborná ochota a spolupráce, vytečné jednání, nemusel jsem se o nic starat a vše jste mi zařidil, za vše diky, pěkný den, jen už se nemůžu dočkat kdy přijdou peníze.
Petr Kohout
Se službami Realetní poradny jsem byl velice spokojený. Zajistil nám naprosto bezproblémový nákup RD ve Vapenné, přičemž vždy vystupoval velmi profesionálně a ochotně. Jeho služby mohu jen doporučit. Matěj Loub.
Matěj Loub
Dobrý den. Chceme Vám poděkovat za Vaši profesionálně odvedenou práci v prodeji naši nemovitosti ve Vápenné. Můžeme jen doporučit Vaše služby v oblasti realit a přejeme mnoho dalších úspěchů ve Vaši skvěle odváděné práci. Ještě jednou děkujeme. R.&R. Klementovi
R.&R. Klementovi.
Dobry den. Děkuji za spolupráci při prodeji našeho domu našeho domu ve Zlatých Horách. S Vaši práci jsme byli velmi spokojeni. S pozdravem
Lhoťanova
Zdravím vás, tak předně má poděkovat za vstřícné služby vám realitnímu makléři i od mých sourozenců. Neměli jsme problém, chyba byla na naší straně, dávno jsme mohli mít černou stavbu vyřízenou a vše šlo rychleji. Ale domeček v Černé Vodě je prodaný, bez problému předaný za vaší účastí a hlavně snad všíchni jsou spokojeni. Tak ať se vám dál daří prodávat a realizovat obchody s Realitami 11 ! Pěkný večer a zdravím za všechny ,, Slámovi´´ děti Bártková, Macečková a Sláma.
Bártková
Dobrý den. Děkujeme vám za informace jak nenaletět při prodeji nemovitosti. Jsme rádi moc že díky vaším radám se nám podařila prodat nemovitost kousek od města Jesenik a za utržené peníze koupit byt v hodnotě dvou milionů v Praze.
Jana Juřičková
Dobrý den, moc děkuji za spolupráci při prodeji bytu. Cením si Vaší ochoty a obětavosti jet na dost velkou vzdálenost v tak nepříjemném počasí kvůli podpisu smlouvy a snahy o dokončení převodu nemovitosti v co nejkratším termínu. Vždy jste byl "na příjmu", když jsme potřebovali a vše jste měl skvěle připraveno. Ještě jednou díky za vše. Plimlová
Mgr. Květoslava Plimlová
Dobrý den. Děkuji za odpověď na můj email i za Vaši profesní vizitku. Opravdu jste na na mne udělal dojem. Abych pravdu řekl, je to poprvé co jsem měl možnost se takto podrobně seznámit s prací realitního makléře. O byt v Jeseníku máme vážný zájem a doufám, že naši spolupráci dovedeme k úplné oboustranné spokojenosti.
Aleš Vaněk
Děkujeme za perfektně a svědomitě odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Bruntále. Velmi milé a příjemné jednání. Pan Vlasta Dřímal je se svém oboru znalým profesionálem. Doporučujeme jej dalším klientům. :)
Manželé Troškovi
Dobrý den. S Realitní Poradnou nás seznámil náš známý pan Homola kterému před časem Realitní Poradna na Ostravsku prodal úspěšně rodinný penzion. K práci nemáme žádné výhrady. Přesný, precizní, spolehlivý, co řekl to taky udělal. Když budeme potřebovat služeb realiťáka tak budeme volat našeho rodinného realiťáka z Realitní Poradny. Jsme spokojeni a již můžeme díky Realitní Poradně i klidně spát. Děkujeme. :)
Jan a Blanka Novosadovi
Po několika špatných až tristních zkušenostech s realitními kancelářemi byl obchod zprostředkovaný Realitní Poradnou naprosto v pořádku. Přes potřebné doklady k vyřízení hypotéky a advokátní úschovu až po předání bytu a dodání finálního výpisu z katastru. S prodávajícími jsme se potkali jen u podpisu smluv. Jako bonus byla vlastní iniciativa Realitní Poradnou - pomoc s převodem energií. Takto by měly služby realitních kanceláří vypadat. Děkujeme.
Jaroslav a Eva Trefilovi.
Počátkem roku 2019 jsem se rozhodla prodat svoji nemovitost - byt v RD v Jeseníku a neměla jsem žádné vědomosti ohledně realizace prodeje dle zákonů které se této záležitosti týkají podle daných zákonů v ČR. Věděla jsem, že to nebude jednoduchá akce a proto jsem se musela spojit s odborníkem - realitním poradcem. Po zadání inzerované akce se mi ozvalo několik realitních makléřů. Mezi nimi i Realitní Poradnu, žijící v této lokalitě, kde je komplikovanější vše co se týká prodeje nemovitostí. Jeseník a jeho okolí je celostátně vedeno jako nepříznivá lokalita v prodeji nemovitostí a ještě navíc bytový dům ve společném vlastnictví. Ceny majitelů nemovitostí lze málokdy s prodejem prosadit v dané výši. Realitní Poradna se zhostil celé akce úspěšně i když realizace prodeje se protáhla téměř na rok. Je to odborník na svém místě, má velké znalosti právního ošetření koupě a prodeje nemovitostí. Ty si doplňuje dle následných právních předpisů v průběhu státních úprav a jeho osobní přístup je velkou devizou pro jednání s lidmi. Vždy uctivý, čestný , dočasný a spolehlivý. V souvislosti s prodejem bytu bylo mnoho zájemců o nemovitost různých kategorií ale Realitní Poradna s jeho disciplinovaným postupem vytipoval zájemce s kterým byl prodej zrealizován, dokázal v krátké době projít procesem prodeje dle všech platných předpisů do úspěšného konce až po přepisy vlastnických listů na Katastrálním úřadu. Zaslouží si velký dík a uznání.
Jarmila Golová
Prohlížím si konečně v klidu, Vaší prezentaci fotografií. Musím Vám říct že tak krásné fotky se smyslem pro detail a zobrazení pro oko, jaké jste u nás nafotil, že je to lepší než 3D ?Pokud nejste původně profesionální fotograf, tak by jste se tím mohl s fleku živit. Zdravím. Šindel.
Šindel
Dobrý den,děkuji za opravdu kvalitní práci makléře, jsem mile překvapena, jak ji lze také dělat, a to ve prospěch zákazníků. Ať nám další spolupráce vychází. Zdraví Sýkorová A.
Sýkorová
V každém případě bych Vám chtěl nakonec ještě jednou poděkovat a ať chci nebo nechci, zažil jsem několik makléřů a i přes mé výhrady jste byl komplexně nejlepší, a to myslím vážně, vůbec nechci pochlebovat a pokud budu něco prodávat, půjdu za Vámi...už vím co mohu očekávat :-). Přeji Vám hlavně zdraví - šetřte si hlavně nohy, a pak ,aby jste měl hodně spokojených zákazníků, snad ta zlatá rybka zafunguje:)
Miroslav Jun
Nemovitost jsme našli na sreality a za dva měsíce byla naše, za tu dobu jsme stihli vyřídit i hypotéku, která zabrala nejvíce času. Rychlé jednání a to především díky Realitní Poradně, který nás správně spojil dohromady, jako prodávajícího a kupce. Tímto mu mockrát děkujeme za zprostředkování našeho nového bydlení. Hezký den, Barošová
Kristýna Barošová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení